Teatr Tańca
Zajęcia teatralne

Teatr Tańca "PUENTA"

prowadzi: Adrian Wilk

 

Zajęcia teatralne - TEATR TAŃCA (dla młodzieży w wieku 13-18 lat)

Celem zajęć jest rozwijanie wrażliwości emocjonalno-artystycznej, pogłębienie twórczego myślenia oraz rozbudzenie wyobraźni uczestników.
Praca nad rolą i wykonywanie zadań aktorskich sprzyjają usprawnieniu procesów pamięciowych, przełamują bariery i opory przed występami publicznymi, pomagają także otworzyć się na kontakt z rówieśnikami. Wspólne tworzenie koncepcji oraz wykonywanie elementów scenografii, kostiumów czy nauka układów choreograficznych rozwijają wyczucie estetyczne.

Materiał na zajęciach obejmuje naukę choreografii, kompozycji tańca oraz lekcje z wybranych technik tańca współczesnego oraz technik wspomagających taniec. Dodatkowo, nacisk kładziony jest na improwizację ruchową i autorskie poszukiwanie indywidualnego języka wypowiedzi przez taniec.
Całość oparta o trzech twórców: Brecht, Grotowski, Stanisławski, - poznanie i umiejętność wykorzystania technik teatralnych, - poznanie i zrozumienie innych form teatralnych, - skupienie większej uwagi na teatrze fizycznym i teatrze formy. 

Short Description

prowadzi: Adrian Wilk

Zapisz dziecko na ZAJĘCIA

Zajęcia: artystyczne, dziennikarskie, informatyczne ...

Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza",

Rynek Staromiejski 7, w Toruniu

  • dummy+48 (56) 622 39 50

  • dummy oppdh@domharcerza.torun.pl

 

Konto Bankowe Rady Rodziców

Bank Millennium S.A. O/Toruń

27 1160 2202 0000 0000 5530 5547

Deklaracja dostępności

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a prześlemy Ci więcej informacji

Search