35-lecie działalności

       

 

 

Szanowni Państwo,

mam przyjemność przypomnieć, że 1 lutego 1987 r. w Toruniu powołane zostało Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Dom Harcerza. W związku z tym rozpoczęliśmy obchody 35-lecia działalności naszej placówki.

Może nie jest to aż tak okrągła i znacząca rocznica jak 50-lecie, czy 100-lecie, jednak mam nadzieję, że przez te lata zaistnieliśmy w świadomości mieszkańców Torunia. Wierzymy też, że realizując naszą misję i wizję na trwałe wpisaliśmy się w krajobraz naszego pięknego miasta.

Naszego 35-lecia co prawda nie będziemy obchodzić hucznie, ale za to będziemy je celebrować przez cały rok prowadząc codzienne, popołudniowe zajęcia rozwijające zainteresowania oraz talenty dzieci i młodzieży.

Rocznicę podkreślać też będziemy realizując naszą dodatkową działalność, którą jest organizacja m.in.: konkursów wystaw, warsztatów, spektakli itp.

Co prawda z uwagi na obecne trudne czasy, może nie zawsze na te dodatkowe wydarzenia będziemy mogli Państwa zaprosić osobiście do placówki, ale jeśli nie będzie to możliwe, wszystko będziemy publikować na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Przy tej okazji podziękowania należą się wszystkim pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym placówki, zarówno tym obecnym, jak i byłym oraz tak dobrze współpracującej Radzie Rodziców. To przecież ludzie swoją pracą i umiejętnością współpracy tworzą klimat oraz niepowtarzalną wartość instytucji.

Nie bez znaczenia mają też wszystkie szkoły, instytucje, urzędy, osoby prywatne współpracujące z nami, gdyż to jest wartością dodaną.

Mamy nadzieję, że codzienną pracą nadal będziemy sprawiać ogromną radość społeczności naszego miasta i kto wie może dotrwamy do zacnej 50-siątki, a może i do 100-lecia. Co prawda czasy się zmieniają, ale potrzeba ludzi związana z obcowaniem z kulturą i sztuką zawsze będzie potrzebna. Mieć pasje, zainteresowania, to być człowiekiem zrealizowanym w życiu. A jeśli ktoś z młodych mieszkańców naszego miasta nie należy jeszcze do naszej społeczności, to serdecznie zapraszamy w nasze szeregi. Każdy znajdzie tu swoje miejsce.

 

 

Dyrektor OPPDH

Renata Puzdrowska

 

Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza",

Rynek Staromiejski 7, w Toruniu

  • dummy+48 (56) 622 39 50

  • dummy oppdh@domharcerza.torun.pl

 

Konto Bankowe Rady Rodziców

Bank Millennium S.A. O/Toruń

27 1160 2202 0000 0000 5530 5547

Deklaracja dostępności

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a prześlemy Ci więcej informacji

Search