Wręczenie nagród w Miejskim Konkursie pn. "Prezydentem być"
>> Wystawa pokonkursowa <<
>>Fotorelacja z wręczenia nagród<<
W dniu 3.11.2022 r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w IV Miejskim Konkursie pn. "Prezydentem być",
>>Fotorelacja z wręczenia nagród<<
W dniu 3.11.2022 r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w IV Miejskim Konkursie pn. "Prezydentem być",
którego oganizatorami był Urząd Miasta Torunia oraz OPP - Dom Harcerza.
Z nadesłanych prac plastycznych i literackich nagrodzono i wyrózniono:
Imprezę uświetniły występy wokalistów z zajęć muzycznych OPP - Dom Harcerza.
Z nadesłanych prac plastycznych i literackich nagrodzono i wyrózniono:
GRAND PRIX konkursu otrzymała:
Zuzanna Derkowska 9 l. - SP 32
NAGRODY - forma plastyczna:
W kategorii wiekowej od 6 - 9 lat otrzymali:
Nina Kłos 7 l. - OPPDH
Nora Bald 9 l.- SSP „Edukacja”
Zuzanna Paszkowska 9 l. - SSP „Edukacja”
Nicola Stasiorowska 9 l. - SP 8
W kategorii wiekowej 10 - 12 lat otrzymali:
Michał Galasiński 10 l. - OPPDH
Barbara Tymoszuk 10 l. - OPPDH
Nadia Pietrzak 10 l. - OPPDH
Leon Gajdziński 12 l. - SP 35
W kategorii wiekowej 13 - 15 lat otrzymali:
Julian Adamczewski 13 l. - SP 14
Michalina Wilczek 14 l. - SP 35
Ignacy Dąbrowski 13 l. - SP 28
WYRÓŻNIENIA - forma plastyczna:
W kategorii wiekowej 6 - 9 lat wyróżnienie otrzymali:
Ewa Sochacka 7 l. - OPPDH
Helena Lipka 6 l. - OPPDH
Sandra Pasternak 9 l. - SP 33
Alan Tomczak 9 l. - SP 11
W kategorii wiekowej 10 - 12 lat wyróżnienie otrzymali:
Magdalena Hassan 10 l. - OPPDH
Nikol Charneika 12 l. - OPPDH
Iga Gzubicka 12 l. - SP 33
W kategorii wiekowej 13 - 15 lat wyróżnienie otrzymali:
Daria Talko 13 l. - OPPDH
Na wystawę pokonkursową zakwalikowano prace:
Kora Cichoń 11 l. - OPPDH
Marysia Serwaczyńska 9 l. - SP 8
Marysia Jaruszewska 9 l. - SP 8
Nikola Banicka 9 l. - SP 8
Maja Zander 9 l. - SP 8
Tamara Borecka 13 l. - SP 14
Aleksander Pilewski 9 l. - SP 8
Maja Lewandowska 9 l. - SP 8
Celina Frankowska 10 l. - OPPDH
Zuzia Dziduch 7 l. - OPPDH
Julia Okupna 9 l. - SP 8
Kornelia Oskwarek 8 l. - OPPDH
Lena Pietrzyk 11 l. - SP 14
Natalia Kosińska 8 l. - OPPDH
Irena Iwanicka 11 l. - OPPDH
Szymon Domżalski 14 l. - SP 28
Amelia Witkowska 10 l. - SP 11
Lilianna Baran 7 l. - OPPDH
Marianna Belke 9 l. - OPPDH
Hania Gołaś 8 l. - SSP „Edukacja”
Laura Aszyk 9 l. - SSP „Edukacja”
Amelia Sochatzka 9 l.- SP 33
Forma literacka:
Klasy I –III
Antonina Kołatek SP 11 –wyróżnienie
Liliana Janicka SP 11-wyróżnienie
Maria Flejszar SP 23 – wyróżnienie
Antoni Flandrowski SP 7–wyróżnienie
Klasy IV-VI
Jan Flandrowski SP 7 -NAGRODA
Luiza Rakowska SP 8 – wyróżnienie
Zofia Lidia Tabor – SP 11 – wyróżnienie
Mateusz Mach SP 24 –wyróżnienie
Klasy VII-VIII
Natalia Nastarzewska SP 24 –wyróżnienie
Julianna Kozłowska SP 34- wyróżnienie
Imprezę uświetniły występy wokalistów z zajęć muzycznych OPP - Dom Harcerza.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy laureatom!
>> Wystawa pokonkursowa <<
>>Fotorelacja z wręczenia nagród<<